سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه

4 روند مد زمستانی که باید در هنگام خرید مورد آن بدانید

در مورد ماه های زمستان چه می خواهید بگویید. برخی هوای برفی و تعطیلات را دوست دارند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند به خواب زمستانی بپردازند تا با هوای سرد و ساعت 4:30 بعد از ظهر. غروب (سلام، من هستم.) اما چیزی که همه ما می توانیم قدردان آن باشیم، لباس پوشیدن زمستانی است، و پیش بینی می شود که روند مد برای زمستان 2022 چیزی کمتر از نمادین باشد.

فهرست مطالب

  1. کت و شلوار
  2. ماکسی
  3. رنگ های الکتریکی
  4. چکمه های بزرگ

مطمئناً یک کت زمستانی فوق‌العاده برشته از آمازون و چند چکمه‌های زیبا می‌پوشید، اما در زیر همه این لایه‌ها، ما همچنان از شما انتظار داریم که بهترین لباس خود را بپوشید. در این فصل، این به معنای آزمایش چند روند کلیدی است که بر باند فرودگاه‌های پاییز/زمستان 2022 و شیک‌ترین لباس‌های خیابانی تسلط داشتند. خود را برای مدهای عجیب و غریب Y2k، کفش‌های درشت، و بهترین بلیزرهای بزرگی که تا به حال دیده‌اید آماده کنید. چکمه‌های کابویی در ماه‌های آینده فوق‌العاده مد خواهند بود، پس همین حالا مرور را شروع کنید.

در اینجا، برخی از بهترین روندهای مد برای زمستان 2022، به علاوه انتخاب های برتر ما برای خرید را بیابید.

 

کت و شلوار

ما برای هر گرایشی که نیاز به فکر، زمان و تلاش دارد، اینجا هستیم. ست کت و شلوار همسان؟ عالیه. فرقی نمی‌کند که یک سه تکه تک رنگ، میکس و ست کنید، یا فقط با یک جلیقه منحصر به فرد سرگرم می‌شوید، کت و شلوارهای جدا از حضور تقریباً در هر باند نمایش فصل گذشته لحظات مهمی را سپری می‌کنند. تام فورد، گابریلا هرست، گوچی، آلبرتا فرتی، این لیست ادامه دارد.

4 روند مد زمستانی که باید در هنگام خرید مورد آن بدانید - کت و شلوار

 

ماکسی

مینی‌ها از بین نمی‌روند، مطمئن باشید، اما زمان آن رسیده است که ماکسی طول را دوباره بررسی کنیم. چه زمانی بهتر از سردترین ماه های سال پوشش داده شود؟ در حالی که ما این تجدید حیات را مدیون علاقه به همه چیزهای مد دهه 90 هستیم، نگاه های لوار، آلتوزارا و The Row به ما نشان داد که چگونه سبک بازگشتی را به سال 2022 وارد کنیم.

 

4 روند مد زمستانی که باید در هنگام خرید مورد آن بدانید - ماکسی

رنگ های الکتریکی

رنگ‌های تیره و رنگ‌های بی‌صدا به‌طور سنتی در زمستان حاکم می‌شوند، اما این فصل این هنجار را بر سر بسیار خسته‌کننده‌اش تغییر می‌دهد. رنگ‌های لحظه‌ای سبز اسیدی و آکوامارینی هستند، اگر بتوانم از لرد نقل قول کنم. یک صفحه از کتاب Y Project بردارید و هر دو رنگ را برای یک ظاهر چشم نواز ترکیب کنید، یا یکی را انتخاب کنید و به عنوان یک پاپ ظریف از آن استفاده کنید. در هر صورت، این روند درخشان ترین راه برای مبارزه با بلوزهای زمستانی است.

 

4 روند مد زمستانی که باید در هنگام خرید مورد آن بدانید - رنگ های الکتریکی

 

چکمه های بزرگ

یک چکمه زمستانی به من بده یا به من مرگ بده. اگر کفش های درشت و پلت فرم از قبل رونق نداشتند، در شرف رونق هستند. حداقل این روند برای زمستان عملی است، زیرا برف، برف و جاده های نمکی نیاز به کفش هایی دارند که می توانند در برابر عوامل مقاومت کنند. اما البته در عین حال که هنوز شیک به نظر می رسد.

 

4 روند مد زمستانی که باید در هنگام خرید مورد آن بدانید - چکمه های بزرگ