سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه

6 نوع مختلف جوراب و تفاوت آن‌ها از یکدیگر

قبل از اینکه بگویید “جوراب چیز مهمی نیست” صبر کنید و دوباره فکر کنید!

فهرست مطالب

  1. جوراب نامرئی (شیشه ای_پارازین)
  2. جوراب مچ پا
  3. جوراب کالج
  4.  جوراب ساق پا
  5. جوراب بلند زیر زانو
  6. جوراب روی زانو

جوراب ها به همان اندازه مهم هستند که انتخاب کنید کدام ژاکت را بپوشید. سبک، رنگ، طول و متریال آنها اهمیت دارد.

در واقع، اهمیت زیادی دارد و اگر جفت مناسب را به روش درست انتخاب نکنید، ممکن است به دلایل اشتباه توجه را به سمت پاهای خود جلب کنید.

در حال حاضر، هیچ قانون خاصی در مورد مد وجود ندارد – شما باید هر چیزی را که در آن احساس اعتماد به نفس و راحتی بیشتری دارید بپوشید – اما باید سعی کنید بسته به فعالیت و تنظیمات خود جوراب ها را ست کنید.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا به 6 نوع مختلف جوراب و نحوه پوشیدن آنها می پردازیم.

 

جوراب نامرئی (شیشه ای_پارازین)

جوراب های نامرئی نازک هستند و به عنوان یک لایه محافظ بین پا و کفش عمل می کنند.

 

6 نوع مختلف جوراب و تفاوت آن‌ها از یکدیگر - جوراب نامرئی (شیشه ای_پارازین)

به طور کلی، این کفش‌ها برای کفش‌های کوتاه مانند کفش‌های لوفر یا باله‌آلات عالی هستند – این توهم نپوشیدن جوراب را بدون آسیب رساندن به پاهای شما ایجاد می‌کنند.

بنابراین، اگر می‌خواهید کفش‌هایتان به‌جای پوشیدن جوراب‌های جدید توجه‌تان را به خود جلب کند، فقط یک جفت جوراب نامرئی بخرید. زنان تمایل دارند آن ها را با تخت در محیط های تجاری بپوشند در حالی که مردان آن ها را برای رویدادهای غیررسمی تر می پوشند.

 

جوراب مچ پا

گاهی اوقات به عنوان جوراب مینی خدمه شناخته می شود، جوراب مچ پا حدود یک اینچ بالاتر از مچ پا قرار می گیرد.

معمولاً اینها برای فعالیت های ورزشی مانند تنیس یا دویدن استفاده می شوند، به همین دلیل است که بسیاری از مارک های ورزشی آنها را با پارچه های عملکردی که رطوبت را جذب می کنند ساخته اند.

با این وجود، جوراب‌های مچ پا برای پوشیدن روزمره عالی هستند و اگر چیزی برای سرگرمی می‌خواهید، می‌توانید طرح‌های جذابی را انتخاب کنید که می‌تواند به روشن کردن روز هر کسی کمک کند!

 

6 نوع مختلف جوراب و تفاوت آن‌ها از یکدیگر - جوراب مچ پا

 

جوراب کالج

جوراب های کالج کلاسیک هستند که همه باید در کمد لباس خود داشته باشند.

این سبک درست زیر وسط ساق پا می‌نشیند و بین مردان و زنان به طور یکسان محبوب است.

چه برای پیاده‌روی یا رفتن به مصاحبه، یک جوراب با طول خدمه وجود دارد که مطابق با هر نیازی باشد. طول آنها 6 تا 8 اینچ است و محافظت و پوشش عالی می دهند

 جوراب ساق پا

جوراب‌های میانی ساق پا گاهی برای مردان و زنان به عنوان «جوراب شلواری» شناخته می‌شوند و تا ماهیچه‌های ساق پا کشیده می‌شوند.

و آنها برای گرم نگه داشتن پاهای شما در داخل چکمه‌ها، کفش‌های ورزشی یا حتی کفش‌های راحتی ساخته شده‌اند و در عین حال ظاهری آراسته دارند. اغلب، این جوراب‌ها یک انتخاب جوراب رسمی در نظر گرفته می‌شوند و در گذشته بسیار محبوب بودند.

اخیراً، آنها در طیف گسترده ای از الگوها و پارچه های متناسب با هر مناسبت و فصلی در دسترس هستند. به عنوان مثال، پشم در ماه‌های زمستان محبوب است، در حالی که پارچه‌های نازک‌تر زمانی که هوا گرم‌تر است ترجیح داده می‌شوند، اما برای لباس‌های اداری روزمره مناسب هستند.

 

6 نوع مختلف جوراب و تفاوت آن‌ها از یکدیگر -  جوراب ساق پا

 

جوراب بلند زیر زانو

جوراب‌های تا زانو در میان زنان محبوب‌تر هستند. آنها نه تنها گرم هستند، بلکه فوق العاده زیبا هستند! همانطور که از نام آن پیداست، این جوراب‌ها تا زانو می‌روند و برای پوشیدن با چکمه‌های بلند و یک جفت شورت عالی هستند. البته آقایان هم می توانند جوراب های تا روی زانو بپوشند. فقط به ورزش فکر کنید، جایی که این سبک استوک در فعالیت‌هایی مانند فوتبال، راگبی، هاکی و غیره استفاده می‌شود. به جوراب های فشاری اشاره نکنیم! خوب آنها شیک ترین نیستند، اما خستگی را از بین می برند.

 

6 نوع مختلف جوراب و تفاوت آن‌ها از یکدیگر - جوراب بلند زیر زانو

جوراب روی زانو

مانند تا زانو، اینها نیز در میان زنان محبوب هستند. بدیهی است که این جوراب‌ها روی زانو می‌روند و در ماه‌های سردتر عالی به نظر می‌رسند. در پاییز یا زمستان، جوراب های پشمی روی زانو فوق العاده زیبا هستند و با یک جفت چکمه، لباس بافتنی و یک کت خط بلند عالی به نظر می رسند. به طور معمول، مردان و زنان اسکاتلندی جوراب‌های بلند ران را با دامن‌های بلند می‌پوشند.

نکته مهم در اینجا این است که جوراب فقط برای گرم نگه داشتن پاهای شما نیست. بله، این کمک می کند، اما آنها بسیار بیشتر هستند و به اندازه هر بخش دیگری از یک لباس مهم هستند. آنها یک لوازم جانبی مد، شروع کننده مکالمه و راهی عالی برای بیان شخصیت شما هستند!