سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه

۶ ویژگی اصلی لباس‌های سیملس که بهتر است بدانید

لباس سیملس چیست و چرا امروزه در بازار محبوب است؟
لباس سیملس نوعی لباس است که بدون درز است. از یک تکه پارچه ساخته شده است، به این معنی که هیچ دوخت و لبه ای وجود ندارد. این نوع لباس اغلب در ورزش و تناسب اندام استفاده می شود زیرا محدودیت حرکتی ندارد.
مزایای لباس سیملس بسیار زیاد است. برای شروع، پوشیدن آن راحت است و حرکت را محدود نمی کند. همچنین بر روی بدن ظاهر خوبی دارد و می توان آن را برای مدت طولانی بدون هیچ گونه ناراحتی یا تحریکی پوشید.
لباس های بدنسازی در 10 سال گذشته تغییرات زیادی کرده است. لباس های سیملس بدون هیچ دوختی ساخته می شوند. این یک روش جدید برای اینکه لباس های ورزشی شما راحت و شیک به نظر برسد.

فهرست مطالب

  1. لباس سیملس برای چه کسانی مناسب است؟
  2. لباس سیملس سبک وزن است
  3. لباس سیملس قابل تنفس است
  4. لباس‌های سیملس بدون پارگی هستند
  5. لباس سیملس بادوام است
  6. لباس های بدون درز دارای سطح بالایی از فشرده سازی هستند
  7. لباس بدون درز راحت است

لباس سیملس برای چه کسانی مناسب است؟

  • لباس های سیملس برای افرادی است که می خواهند زیبا به نظر برسند و احساس خوبی داشته باشند.
  • لباس‌های فعال سیملس برای افرادی است که می‌خواهند در لباس‌های خود راحت باشند و نگران ناراحتی درزها نباشند.
  • لباس بدنسازی سیملس برای هر نوع تمرینی عالی است، چه در حال انجام تمرینات قلبی، پیلاتس، وزنه برداری، کراس فیت یا یوگا باشید.

لباس سیملس سبک وزن است

وقتی صحبت از لباس های اکتیو تمرین می شود، جایی برای موارد سنگین وجود ندارد.
زیرا لباس های سنگین در حین تمرین بدن شما را خسته می کند و همچنین در هنگام عرق کردن در اثر ورزش سنگین تر می شود. مواد سبک وزن برای لباس های ورزشی ضروری هستند. لباس های ورزشی سیملس طوری طراحی و ساخته شده اند که سبک ترین و راحت ترین گزینه برای تمرینات فشرده روزانه باشد.
لباس سیملس لایه سبک ایده آلی است که بدون احساس حجیم بودن شما را راحت نگه می دارد. اگر دنبال خرید لگ ورزشی سبک سیملس هستید ما این محصول را به شما پیشنهاد میکنیم:

خرید لگ سیملس

لباس سیملس قابل تنفس است

هنگام ورزش کردن در باشگاه، نفس کشیدن بیش از هر چیز دیگری مهم است. همین موضوع را می توان در مورد موادی که هنگام ورزش در باشگاه روی بدن خود قرار می دهید نیز گفت. اگر لباس اکتیو شما از موادی ساخته شده است که تنفس نمی کند، متأسفانه می تواند لکه های بد عرق را در نواحی کلیدی بدن شما به جا بگذارد. پوشیدن یک لباس بدون درز تفاوت زیادی در راحتی شما در حین تمرین ایجاد می کند و می تواند روز شما را نجات دهد.

لباس‌های سیملس بدون پارگی هستند

درزها معمولاً در نواحی پنهان بدن قرار می گیرند. هنگام ساخت یک جفت ساق ورزشی، شورت یا تاپ، درزها در دو قسمت مخفی و متفاوت قرار می گیرند. با شلوار ساق و شلوارک، درزها معمولاً روی پاهای داخلی و خارجی قرار می گیرند. در حین تمرین درز داخلی پا ممکن است پاهای شما ساییده شود و باعث سوزش شود. وقتی نوبت به قسمت بالا می رسد، یک درز در دو طرف پیراهن قرار می گیرد. بریده شدن درزهای لباس ورزشی ناراحت کننده است و می تواند عملکرد تناسب اندام شما را کاهش دهد. با لباس های بدون درز بدنسازی، هیچ اصطکاک یا ساییدگی روی پوست خود نخواهید داشت، همچنین این درزهای ناراحت کننده در حین تمرین باعث تحریک یا پرت شدن حواس شما نمی شوند. شلوار ساق یا شلوارک بدون درز با بدن شما حرکت می کند و اعتماد به نفسی کاملاً ضد چمباتمه ایجاد می کند.

لباس سیملس بادوام است

لباس های بدنسازی بادوام در طول یک تمرین شدید ضروری است.
این واقعیت که در لباس های بدون درز درزهای سنگین وجود ندارد به این معنی است که لباس شما در حین ورزش با شما حرکت می کند و از تیپ بدنی شما کاملا حمایت می کند. لباس بدنسازی بدون درز به این معنی است که بسیار بادوام است و آن را به یک انتخاب عالی برای لباس های بدنسازی تبدیل می کند. عملکرد شما بدون نگرانی در باشگاه با لباس های فعال بدون درز خواهد بود.

لباس های بدون درز دارای سطح بالایی از فشرده سازی هستند

توانایی ایجاد فشرده‌سازی سطح بالا باعث می‌شود لباس‌های بدون درز باشگاه بادوام باشند و به توانایی عملکرد در باشگاه کمک کنند. لباس های بدون درز باشگاه بدون اینکه احساس کنید بدن شما در یک شلوارک یا شلوار ساق فشرده فشرده می شود، از بدن شما حمایت می کند و در عین حال حداکثر حرکت را در طول عملکرد تناسب اندام شما امکان پذیر می کند. هنگام خرید لباس های اکتیو مطمئن شوید که اندازه آن مناسب است و بدون فشار دادن بدنتان به راحتی به شما می آید. ساق های بدون درز همه این ویژگی ها و مزایای ثابت شده را برای هر نوع تمرینی دارند. هنگامی که در حال خرید شلوار لی یا شلوار ورزشی هستید، سعی کنید روی لباس‌های فعال بدون درز با کیفیت بالا، تنفس‌پذیر، انعطاف‌پذیر و بادوام سرمایه‌گذاری کنید تا تمرینی بهتر از همیشه داشته باشید.

لباس بدون درز راحت است

هنگام خرید لباس تناسب اندام، راحتی مهمترین چیز است. شما می‌خواهید لباس‌های اکتیو به خوبی تناسب داشته باشند و از پارچه‌های مناسبی ساخته شده باشند تا در پایان تمرین وزنتان را سنگین و عرق‌ریز نکنند.
لباس متناسب با فعالیت خود انتخاب کنید.
هنگام انتخاب لباس بدنسازی، نوع تمرین تناسب اندام را که قصد انجام آن را دارید، در نظر داشته باشید.
به عنوان مثال، اگر قصد انجام فعالیتی مانند یوگا را دارید، باید در نظر داشته باشید که در طول برخی ژست‌ها چقدر راحت خود را نشان می‌دهید – بنابراین انتخاب یک ساق شلواری متناسب که در جای خود باقی بماند، می‌تواند بهترین راه باشد.