سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه

7 برند لباس زنانه طبیعت دوست که بهتر است بشناسیم

پایداری و مد اخلاقی برای بسیاری از مصرف‌کنندگان اهمیت فزاینده‌ای پیدا می‌کند و خوشبختانه، تعداد زیادی از برندهای لباس وجود دارد که به شیوه‌های پایدار و اخلاقی متعهد هستند. در پست از مجله حراجونه برخی از مارک های لباس پایدار و اخلاقی برای حمایت آورده شده است:

فهرست مطالب

  1. Reformation
  2. Amour Vert
  3. People Tree
  4. Mara Hoffman
  5. Christy Dawn
  6. Eileen Fisher
  7. Patagonia

Reformation

7 برند لباس زنانه طبیعت دوست که بهتر است بشناسیم - Reformation

Reformation یک نام تجاری محبوب است که به دلیل اقدامات پایدار خود مانند استفاده از مواد سازگار با محیط زیست و به حداقل رساندن ضایعات شناخته شده است. آنها طیف وسیعی از لباس ها را ارائه می دهند که برای هر موقعیتی، از گاه به گاه تا رسمی، مناسب هستند.

Amour Vert

7 برند لباس زنانه طبیعت دوست که بهتر است بشناسیم - Amour Vert

Amour Vert متعهد به استفاده از مواد پایدار مانند پنبه ارگانیک و TENCEL lyocell است و اطمینان حاصل می کند که لباس های آنها در کارخانه های اخلاقی ساخته می شوند. آنها انواع مختلفی از گزینه های لباس پایدار را ارائه می دهند، از جمله لباس های بسته بندی شده، لباس های میدی و موارد دیگر.

People Tree

7 برند لباس زنانه طبیعت دوست که بهتر است بشناسیم - People Tree

People Tree یک برند مد تجارت منصفانه است که متعهد به استفاده از مواد پایدار و تضمین شیوه های کار منصفانه است. آنها طیف وسیعی از لباس ها را ارائه می دهند که با پنبه ارگانیک و سایر مواد پایدار ساخته شده اند.

Mara Hoffman

7 برند لباس زنانه طبیعت دوست که بهتر است بشناسیم - Mara Hoffman

مارا هافمن برندی است که از مواد پایدار و سازگار با محیط زیست مانند پلی استر بازیافتی و پنبه ارگانیک استفاده می کند و از شیوه های کار اخلاقی اطمینان می دهد. آنها طیف وسیعی از لباس های رنگارنگ و منحصر به فرد را ارائه می دهند که برای تابستان عالی هستند.

Christy Dawn

7 برند لباس زنانه طبیعت دوست که بهتر است بشناسیم - Christy Dawn

کریستی داون یک برند مد پایدار است که لباس‌هایی را با استفاده از پارچه مرده تولید می‌کند که به کاهش ضایعات در صنعت مد کمک می‌کند. آنها طیف وسیعی از لباس های الهام گرفته از بوهمی را ارائه می دهند که برای یک روز معمولی مناسب هستند.

Eileen Fisher

7 برند لباس زنانه طبیعت دوست که بهتر است بشناسیم - Eileen Fisher

آیلین فیشر برندی است که به پایداری و اقدامات اخلاقی، مانند استفاده از پنبه ارگانیک و مواد بازیافتی متعهد است. آنها طیف وسیعی از لباس ها را ارائه می دهند که برای محل کار یا مراسم رسمی مناسب هستند.

Patagonia

7 برند لباس زنانه طبیعت دوست که بهتر است بشناسیم - Patagonia

پاتاگونیا در حالی که به‌خاطر وسایل فضای بازش شناخته می‌شود، طیف وسیعی از لباس‌های پایدار را نیز ارائه می‌کند که با پنبه ارگانیک و مواد بازیافتی ساخته شده‌اند. آنها شیوه های کار منصفانه و کاهش ضایعات را در فرآیندهای تولید خود در اولویت قرار می دهند.