سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه

9 نکته طلایی در مورد برگزاری مراسم عروسی در فضای باز

بدون شک، عروسی در فضای باز می تواند زیبا باشد. اگر در حال جشن گرفتن در فضای باز هستید، فاکتورهای مهم زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. به عنوان عروس یا داماد، وظیفه شما لذت بردن از مراسم است، اما قبل از آن، باید دریابید که چگونه آن را برای خانواده و دوستان خود لذت بخش تر کنید.

فهرست مطالب

  1. بودجه خود را تعیین کنید
  2. آب و هوا را با وسواس بررسی کنید
  3. وسایل ضروری را از قبل تهیه کنید
  4. در تهیه غذا خلاقیت به خرج دهید
  5. تا حد امکان صادق باشید
  6. برنامه ریزی از روزهای قبل تر
  7. گل ها را هوشمندانه انتخاب کنید
  8. مطمئن شوید که فضا به خوبی روشن است
  9. پارکینگ را فراموش نکنید

 

بودجه خود را تعیین کنید

شما در حال ساختن یک مهمانی هستید پس مواردی وجود دارد که باید آن ها را برای مراسم تهیه کنید مانند ظروف چینی یا لیوان ها و… . همچنین فضایی که تهیه می‌کنید باید مناسب به عنوان مثال شما نمی‌توانید در فضایی که فاقد دستشویی هست مراسم را اجرا کنید.

 

آب و هوا را با وسواس بررسی کنید

هیچ کس واقعاً در روز عروسی خود نمی خواهد باران ببارد، اگرچه بعضی می‌گویند که خوش شانسی است. در هر صورت، باید برای آن برنامه ریزی کنید. حتی اگر پیش‌بینی بارانی نباشد، شما یک چادر برای محافظت در برابر آفتاب می‌خواهید. آفتاب در روزهای آفتابی درخشان تابستانی می تواند اذیت کننده باشد.

 

وسایل ضروری را از قبل تهیه کنید

اگر مراسم شما تا عصر برگزار می شود، باید هر آنچه لازم است برای اطمینان از راحتی مهمانانتان داشته باشید. یعنی کرم ضد آفتاب، اسپری حشرات و آب باید به راحتی در دسترس باشد.

 

در تهیه غذا خلاقیت به خرج دهید

از نظر غذا، گزینه های بسیار بیشتری برای عروسی در فضای باز وجود دارد. چه تابستان باشد چه زمستان غذاهای متنوع زیادی را می‌توانید داشته باشید.

 

تا حد امکان صادق باشید

هیچ کس سورپرایز را در روز عروسی دوست ندارد. جزئیات دقیق را در دعوتنامه ذکر کنید و مطمئن شوید که مهمانان می دانند منتظر چه چیزی هستند. سعی کنید لوکیشن مکان برگزاری را برای آن ها ارسال کنید تا بتوانند برنامه ریزی های خودشان را انجام دهند.

 

برنامه ریزی از روزهای قبل تر

فقط به این دلیل که عروسی خود را در روز شنبه برگزار می کنید به این معنی نیست که همه مراحل آماده سازی می تواند در روز جمعه انجام شود. یا شما یا برنامه ریزتان باید انتظار داشته باشید که حداقل یک هفته قبل در محل حضور داشته باشید تا کارهای برپایی چادر و… را انجام دهد.

 

گل ها را هوشمندانه انتخاب کنید

گل های خاصی وجود دارند که در فصول خاصی در دسترس هستند و شما چیزهایی می خواهید که گرما را تحمل کنند. به عقیده خیلی ها هیچ چیز مانند گل رز “عروسی” بدرد عروسی نمیخورد اما می توانید خارج از چارچوب فکر کنید. گل ادریسی و راننکولوس نیز زیبا هستند.

 

مطمئن شوید که فضا به خوبی روشن است

اگر در جای جنگلی هستید، احتمالاً فراموش نمی‌کنید که چادر خود را روشن کنید، به یاد داشته باشید که یک راه روشن در دسترس داشته باشید تا مهمانان از آن خارج شوند و ماشین‌هایشان را پیدا کنند.

 

پارکینگ را فراموش نکنید

حتما جایی برای پارک کردن مهمان ها در نظر داشته باشید و اگر می‌توانید فردی را قرار دهید که امنیت خودرو ها را برقرار کند.