سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه

چگونه هودی را ست کنیم؟ معرفی ۴ روش ست کردن هودی

ترندهای جدید همراه با مد ها دائماً در حال تغییر هستند و امکانات زیادی را ارائه می دهند. با این حال، برخی از لباس ها هستند که هرگز از مد نمی افتند. لباس‌هایی که می توانید برای همیشه و بدون توجه به مد بودن آنها را بپوشید. یکی از این سبک لباس‌ها مسلماً هودی کلاسیک است. لباسی که در هر کمدی است!

فهرست مطالب

  1. روش ریلکس
  2. روش خفن
  3. روش تمام مشکی
  4. روش جذاب

هودی‌ها به خاطر سطح راحتی استثنایی‌شان مشهور هستند، به همین دلیل است که این ژاکت‌ها احتمالاً تا حدودی با ظاهری اسپرت یا لباس‌های آرام مرتبط هستند. اما، با ست مناسب، می توانید هودی را به لباسی همه کاره در زندگی روزمره خود ادغام کنید.

بنابراین، حتی اگر یک هودی در نگاه اول لباس مد روزی به نظر نرسد، ترکیب های ظریف بسیاری را به کاربر ارائه می دهد. در این مقاله از مجله حراجونه ما این 4 روش پوشیدن و ست کردن هودی را به شما معرفی می‌کنیم:

  • ریلکس
  • خفن
  • تمام مشکی
  • جذاب

 

روش ریلکس

هودی را با شلواری بپوشید که کمی ظاهر را خوشایند کند اما در عین حال ساده باشد. می‌توانید شلوار چینی یا شلوار شیک‌تری با طرح‌ها یا جین‌های سفید انتخاب کنید. تنها لازمه این پوشش این است که لباسی نسبتاً ساده انتخاب کنید. اگر یک هودی را با شلوارهای گشاد خیلی گشاد ترکیب کنید، لباس ممکن است شکل و فرم نداشته باشد.

چگونه هودی را ست کنیم - روش ریلکس

 

روش خفن

اگر شما ظاهر شیک و در عین حال غیر رسمی دوست دارید، می توانید هودی خود را با یک کت چرم ترکیب کنید. سپس، اگر کلاه و عینک آفتابی نیز به همراه داشته باشید، می‌توانید با حاشیه‌ای جزئی، ظاهری آرام و آفتابی ایجاد کنید. کت های دیگر نیز می توانند به خوبی کار کنند، می توانید یک کت جین، یک ژاکت بمبر یا حتی یک کت ترنچ اضافه کنید.

چگونه هودی را ست کنیم - روش خفن

 

روش تمام مشکی

برای کسانی که چیزی کمی خاص‌تر را ترجیح می دهند، All Black Everything Look نسخه درستی است. یک هودی مشکی با جین مشکی یا حتی با شلوارهای چرمی مشکی مد روز بسازید. ظاهر را با اکسسوری‌های غیررسمی مانند یک کلاه متمایز ترکیب کنید. به همین سادگی!

چگونه هودی را ست کنیم - روش تمام مشکی

 

روش جذاب

اگر می‌خواهید هودی را کمی دخترانه‌تر کنید، می‌توانید سویشرت کلاهدار خود را با لوازم مو، کیف یا جواهرات ترکیب کنید. ظاهری دخترانه‌تر را می‌توان در ترکیب با لباس های دخترانه به دست آورد. در این روش قانونی وجود ندارد!

چگونه هودی را ست کنیم - روش جذاب