سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه

چگونه کراوات ببندیم – آموزش 3 نوع مختلف گره کراوات

قبل از بستن کراوات خود، چند نکته وجود دارد که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید. اول از همه، وضعیتی که برای آن لباس می پوشید چقدر رسمی یا غیر رسمی است؟ پاسخ به این سوال بر نوع پیراهنی که انتخاب می کنید و در نتیجه نوع یقه آن تاثیر می گذارد. بهترین رویکرد برای انتخاب سبک یقه واقعاً به ترجیح شخصی بستگی دارد، زیرا موارد بسیار کمی وجود دارد که به یک سبک یقه خاص نیاز دارد. اغلب اوقات، هر چیزی که در آن احساس راحتی می کنید، معمولاً بهترین به نظر می رسد. با این حال، درست کردن گره های کراوات می تواند کمی پیچیده تر باشد، بنابراین ما این وظیفه را بر عهده گرفته ایم که چند دستورالعمل ساده برای کمک به شما ارائه دهیم.

فهرست مطالب

  1. چهار در دست
  2. کراوات مردانه نیمه ویندزور
  3. کراوات مردانه ویندزور

چهار در دست

چگونه کراوات ببندیم – - چهار در دست

 

این رایج ترین و همه کاره ترین گره از همه گره های مختلف است. گره نسبتاً کوچک و باریک و نامتقارن می دهد که تقریباً برای همه انواع یقه مناسب است. ممکن است برای موقعیت های خیلی رسمی مناسب نباشد، اما به طور کلی، این گره شما را به هر جایی خواهد برد. گره خورده با هر پارچه ای خوب به نظر می رسد، اما متوجه شدیم که وقتی با پارچه های ضخیم تر و سنگین تر گره می خورد بهترین کار را دارد. برای گره زدن این گره، دستورالعمل های مرحله به مرحله را دنبال کنید:

کراوات مردانه نیمه ویندزور

چگونه کراوات ببندیم – - کراوات مردانه نیمه ویندزور

این یک گره بسیار مفید است که در زرادخانه سبک شما وجود دارد. می توان آن را با سبک های مختلف یقه پوشید تا جلوه ای عالی داشته باشد، به ویژه اشکال کلاسیک تر. با متقارن بودن گره، ظاهر بسیار مرتبی دارد و برای ایجاد یک تاثیر ظریف بسیار عالی است. بر اساس تجربه ما، زمانی که با استفاده از پارچه ای با وزن متوسط ​​بسته می شود، بهترین نتیجه را خواهد داشت.

کراوات مردانه ویندزور

 

چگونه کراوات ببندیم – - کراوات مردانه ویندزور

این گره برای افراد ضعیف نیست: ضخیم، پهن و مثلثی شکل است و قطعاً نقطه کانونی هر لباسی است. پس از تسلط، گره بسیار زیبایی است، اما شاید بتوان آن را به جای پوشیدن روزانه در دفتر، برای استفاده بیشتر از یک قطعه بیانی ذخیره کرد. با توجه به اندازه آن، Windsor هنگامی که با سبک های گسترده تر پوشیده می شود، بهترین به نظر می رسد. به نظر ما بهتر است از استفاده از گره های پارچه سنگین یا شکل خیلی باریک خودداری کنیم، زیرا ظاهر خوبی ندارند. پارچه ای سبک یا متوسط ​​و پهنای مناسب انتخاب کنید تا بیشترین بهره را از این گره ببرید.