سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه

معرفی 10 تا از بهترین عطر و پرفیوم های زنانه موجود در ایران

یافتن رایحه ای خاص که هم شخصیت و هم علایق شما را منعکس کند، می تواند فرآیندی چند ساله باشد. جای تعجب نیست که رایحه یکی از ضروریات زیبایی است که به دلیل شخصی بودن بسیار معروف است و هر یک بوی منحصر به فرد خود را در خود دارد. در حالی که ما می دانیم که محدود کردن انتخاب های شما ممکن است خسته کننده باشد، اما در اینجا ما برترین عطر های موجود در بازار ایران را به شما معرفی میکنیم.

فهرست مطالب

  1. Miss Dior Eau de Parfum
  2. Black Opium Eau de Parfum Spray
  3. Baccarat Rouge 540 Eau de Parfum
  4. Flowerbomb Eau de Parfum
  5. Fenty Eau de Parfum
  6. N°5 Eau de Parfum Spray
  7. Sì Eau de Parfum Fragrance
  8. Glossier You
  9. Chance Eau de Parfum Spray
  10. Daisy Eau de Toilette

Miss Dior Eau de Parfum

معرفی 10 تا از بهترین عطر و پرفیوم های زنانه موجود در ایران - Miss Dior Eau de Parfum
عطرهای Dior آنقدر نمادین هستند که حتی الهام بخش یک مستند هستند. Miss Dior Eau de Parfum بهترین عطر میوه ای هست که میتوان تهیه کرد. این کلاسیک مدرن واقعاً کمی از همه چیز دارد: پرتقال خونی آبدار و ماندارین، زنبق تازه دره و نعناع هندی خاکی.

Black Opium Eau de Parfum Spray

معرفی 10 تا از بهترین عطر و پرفیوم های زنانه موجود در ایران - Black Opium Eau de Parfum Spray
قهوه و وانیل غنی یک پایه شیرین و گرم ایجاد می کند، در حالی که یک قلب گلدار همه چیز را سبک می کند. از Black Opium Eau de Parfum Spray به عنوان بهترین عطر پاییزی یاد می شود ، اما اگر بخواهید می توانید آن را در تمام طول سال استفاده کنید.

Baccarat Rouge 540 Eau de Parfum

معرفی 10 تا از بهترین عطر و پرفیوم های زنانه موجود در ایران - Baccarat Rouge 540 Eau de Parfum
این عطر محبوب که با همکاری perfumer و Baccarat برای جشن تولد 250 سالگی کمپانی crystal ایجاد شده است، صراحتاً یک شاهکار است. ترکیبی از نت های چوبی، کهربا، یاسمن و دیگر گل هاست که پیچیده و بی نظیر است.

Flowerbomb Eau de Parfum

معرفی 10 تا از بهترین عطر و پرفیوم های زنانه موجود در ایران - Flowerbomb Eau de Parfum
همانطور که از نام آن پیداست، این پرفیوم ویکتور اند رولف به لطف یاس و گل رز تازه بسیار خوش عطر است، در حالی که نت های وانیل و نعناع هندی به گرما و پیچیدگی می افزایند.

Fenty Eau de Parfum

معرفی 10 تا از بهترین عطر و پرفیوم های زنانه موجود در ایران - Fenty Eau de Parfum
تقریباً همه افراد روی این سیاره، ریحانا را به‌عنوان خوشبوترین سلبریتی روی کره زمین مورد می شناسند، بنابراین طبیعی بود که او رایحه خاص خود را ایجاد کند و  این رایحه پرفروش نیز شد. با این پرفیوم یک بطری از این ترکیب مگنولیا، مشک، نارنگی، زغال اخته، رز بلغاری مطلق، شمعدانی و پاتچولی را بگیرید، بدانید که ارزش این همه تعریف را دارد.

N°5 Eau de Parfum Spray

معرفی 10 تا از بهترین عطر و پرفیوم های زنانه موجود در ایران - N°5 Eau de Parfum Spray
عطر Chanel No. 5 که در سال 2021 صدمین سالگرد تولد خود را جشن گرفت، شاید معروف ترین عطر تمام دوران باشد. این عطر که سرشار از گل رز و یاس است، اولین عطری بود که با لایه‌های آلدئید پوشانده شد، این عطر رایج است که کیفیتی مطبوع به عطر می‌دهد. بازی در آن زمان در حال تغییر، اکنون نمادین است.

Sì Eau de Parfum Fragrance

معرفی 10 تا از بهترین عطر و پرفیوم های زنانه موجود در ایران - Sì Eau de Parfum Fragrance
اگر به دنبال یک رایحه گلی شیرین و قوی هستید، ممکن است آن را در Sì Eau de Parfum Fragrance پیدا کرده باشید. میوه ای با نت های بالایی از شهد توت سیاه شروع می شود، پس از آن یک فریزیا و قلب گل رز مای، با پایه ای مشک دار و رنگ وانیلی به پایان می رسد.

Glossier You

معرفی 10 تا از بهترین عطر و پرفیوم های زنانه موجود در ایران - Glossier You
این پرفیوم با ترکیبی از عنبیه گلی، فلفل صورتی تند و دانه‌های آمبرت گرم که به عنوان نشانه‌ای از توانایی تولید بوی متفاوت در هر مصرف کننده ای شده است که این عطر را به تنها عطر برند Glossier You تبدیل کرده است.

Chance Eau de Parfum Spray

معرفی 10 تا از بهترین عطر و پرفیوم های زنانه موجود در ایران - Chance Eau de Parfum Spray
Chance در سال 2002 معرفی شد و از آن زمان تاکنون در چرخش شدید بوده است. از پایه گل زنبق و یاس که توسط وانیل شیرین و مشک سفید گرد شده است به علاوه، فلفل صورتی بوی غیرمنتظره ای از این پرفیوم را اضافه می کند.

Daisy Eau de Toilette

معرفی 10 تا از بهترین عطر و پرفیوم های زنانه موجود در ایران - Daisy Eau de Toilette
بطری تزئین شده با گل مروارید یک حس عالی به استفاده کننده می دهد، اما آنچه در داخل آن است نیز بسیار شگفت انگیز است. Daisy با نت‌هایی از توت‌فرنگی، چوب صندل و یاس، گلی سبک است که برای نوجوانان (و در قلب نوجوانان) به عنوان نماد تبدیل شده است.

 

منبع: هارپرزبازار