سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه

معرفی 8 بوت و چکمه عالی زنانه مناسب برف و فصل زمستان

چه آن‌ها مرتباً به نوار اسکی می‌روند یا به سادگی در میان باران یا برف چند هفته در سال رفت و آمد می‌کنند، همه به یک جفت چکمه خوب برای گرم نگه داشتن در زمستان نیاز دارند. در این مقاله مجله حراجونه بهترین چکمه های زمستانی برای زنان را گردآوری کرده ایم.

فهرست مطالب

 1. ویژگی های اصلی یک چکمه زنانه
 2. بهترین چکمه های زمستانی عادی
  1. چکمه Blundstone 510 Chelsea
 3. بهترین چکمه برفی بند دار
  1. چکمه Ugg Women’s Adirondack III
  2. چکمه Sorel Women’s Caribou Boot
 4. بهترین چکمه برفی بلند
  1. چکمه Sorel Joan of Arctic Boot
 5. بهترین چکمه های برفی کش دار
  1. چکمه Baffin Telluride Women’s Boot
 6. بهترین چکمه های بارانی زمستانی
  1. چکمه Xtratuf Women’s 15-Inch Insulated Legacy Boot
 7. بهترین چکمه های UGG
  1. چکمه UGG Classic Short II
 8. بهترین چکمه های پیاده روی زمستانی
  1. چکمه Salomon Quest-4 GTX Hiking Boots (Women’s)

ویژگی های اصلی یک چکمه زنانه

ضد آب بودن: استاندارد طلایی برای کفش ها و لباس های ضد آب Gore-Tex است، یک غشای ریز بافته شده ضد آب که رطوبت را قفل می کند و در عین حال قابل تنفس است. اما اکثر چکمه های زمستانی به سادگی با یک پوشش ضد آب بادوام (DWR) ساخته می شوند که می تواند برای آب و هوای ملایم تر کاملاً مناسب باشد. ایگور برت، طراح و مدرس کفش، توضیح می‌دهد: «اگر در پورتلند زندگی می‌کنید و 200 روز در سال می‌گذرد، پوشش ضد آب هیچ کاری انجام نمی‌دهد. اما اگر در کالیفرنیا زندگی می کنید، نباید کفش های گورتکس بخرید. برای محافظت بیشتر از گودال، برت همچنین پیشنهاد می‌کند به دنبال چکمه‌های ساخته شده از چرم (ماده‌ای که «محافظ طبیعی تنفسی در برابر آب» است) با حداقل درز و دوخت بگردید. او توصیه می کند: «هرچه قسمت بیرونی چکمه بیشتر دوخته شود، ضد آب کمتری است. یک زیره لاستیکی ولکانیزه جلوه ای شبیه چکمه بارانی اضافی می دهد.

برت توصیه می‌کند: «اگر چند چکمه دارید و زمانی که دما زیر صفر است فقط از یک چکمه استفاده می‌کنید، به دنبال عایق باشید». «شما باید بتوانید آن را با انگشتان خود در داخل چکمه احساس کنید. اگر در داخل و خارج از آن مواد یکسان باشد، می دانید که عایق وجود ندارد. او اشاره می‌کند که اگر زمان کمتری را در شرایط سخت صرف می‌کنید، یک راه حل آسان برای گرم کردن کفش زمستانی وجود دارد – و از ایجاد تاول در این فرآیند جلوگیری می‌کند. «خودتان عایق بسازید، به شکل جوراب های پشمی که رطوبت را جذب می کند. شما می توانید انتخاب کنید که چه زمانی می خواهید از آن استفاده کنید و با توجه به شرایط آن را سفارشی کنید.

انقباض و انعطاف: اگر با یخ و برف مواجه می‌شوید، انقباض حتی مهم‌تر از ضد آب است. مارک بریتون، طراح کفش و محصول توضیح می دهد: «دلیل لیز خوردن شما این است که لایه بالایی یخ ذوب می شود و لایه ای از آب بین کفش و یخ وجود دارد. به منظور افزایش انعطاف پذیری و کنترل در چنین شرایطی، او چکمه های توری را توصیه می کند که تناسب تنگ تر و سفارشی تری خواهند داشت. برت می گوید که گرفتن نیز کلیدی است. وقتی روی یخ راه می روید، نمی توانید کفشی تهیه کنید که زیر آن گل میخ یا بند نداشته باشد. تو همه جا می لغزی.»

بهترین چکمه های زمستانی عادی

چکمه Blundstone 510 Chelsea

معرفی 8 بوت و چکمه عالی زنانه مناسب برف و فصل زمستان - چکمه Blundstone 510 Chelsea

چرم ضد آب | غیر عایق | زبانه های کششی، بند الاستیک، زیره لاستیکی محکم

برای شرایط زمستانی غیر شدید – رفت و آمدهای پر آب، پیاده‌روی در پارک مرطوب و روزهای برفی گاه به گاه – نخریدن یک جفت Blundstone کلاسیک دشوار است. این چکمه‌ها به دلایلی مورد علاقه استراتژیست‌ها هستند: راحت، نسبتاً ضد آب (از چرم ساخته شده‌اند، با کمترین درز) و به اندازه‌ای خنثی هستند که تقریباً با هر لباسی استایل شوند. آنها در طول فصول به خوبی کار می کنند، به مرور زمان پتینه ای جذاب ایجاد می کنند و با پوشیدن راحت تر می شوند. همچنین به نظر می رسد که آنها به راحتی به پای اکثر مردم قالب می زنند. بریتون می گوید: «در واقع درست کردن کفش چلسی دشوار است. “تناسب باید به درستی انجام شود، زیرا هیچ بند وجود ندارد – بنابراین من به Blundstones تحسین بیشتری می کنم.” اگر می‌دانید که بیشتر اوقات در دمای انجماد راه می‌روید، این برند نسخه‌ای عایق‌شده از همان سبک را ارائه می‌دهد.

بهترین چکمه برفی بند دار

چکمه Ugg Women’s Adirondack III

معرفی 8 بوت و چکمه عالی زنانه مناسب برف و فصل زمستان - چکمه Ugg Women’s Adirondack III

روکش ضد آب | عایق | توری، زیره لاستیکی چسب دار

بریتون می گوید: “UGG Adirondack یک چکمه واقعا عالی است.” این چکمه‌ها که از چرم ساخته شده‌اند، با شفت بلندی که برف را بیرون نگه می‌دارد، بند محکمی برای حداکثر کشش و گیره‌هایی برای چسبیدن به برف و یخ ارائه می‌کنند. به جای Gore-Tex، آنها از یک فناوری مشابه توسعه یافته توسط UGG به نام DryTech استفاده می کنند که یک جلوه چکمه ضد آب بسیار موثر ایجاد می کند. آنها همچنین دارای یک آستر پوست گوسفند برای راحتی و گرما هستند. این چکمه ها یک عالی هستند و اگر ماه ها را در برف سپری می کنید، ارزش آن را دارند.

چکمه Sorel Women’s Caribou Boot

معرفی 8 بوت و چکمه عالی زنانه مناسب برف و فصل زمستان - چکمه Sorel Women’s Caribou Boot

شفت چرمی مقاوم در برابر آب، زیره لاستیکی ضد آب | عایق | توری، زیره لاستیکی چسب دار

کارشناسان ما همچنین Sorel Caribou را که برت آن را «یکی از استانداردها» برای چکمه‌های زمستانی می‌نامد تحسین کردند، زیرا این «یک چکمه ولکانیزه با آستر داخلی است، به این معنی که ضد آب است». Caribou که کمی ارزانتر از Adirondack است (و فاقد پوشش پوست گوسفند مانند آن است)، به طور مشابه برای برف سنگین طراحی شده است، با درزهای مهر و موم شده و عایق قابل جابجایی، و همچنین سرآستین های خز مصنوعی در اطراف گوساله برای جلوگیری از نفوذ یخ و آب.

بهترین چکمه برفی بلند

چکمه Sorel Joan of Arctic Boot

معرفی 8 بوت و چکمه عالی زنانه مناسب برف و فصل زمستان - چکمه Sorel Joan of Arctic Boot

شفت چرمی مقاوم در برابر آب، زیره لاستیکی ضد آب | عایق | توری، زیره لاستیکی چسب دار

برت و بریتون همچنین به چکمه Sorel’s Joan of Arctic اشاره کردند که دارای شفت بالاتری است که پاهای شما را در پودر عمیق گرم و خشک نگه می دارد. دارای همان زیره لاستیکی ولکانیزه Caribou و یک چکمه داخلی عایق قابل جابجایی برای حداکثر عایق بندی است.

بهترین چکمه های برفی کش دار

چکمه Baffin Telluride Women’s Boot

معرفی 8 بوت و چکمه عالی زنانه مناسب برف و فصل زمستان - چکمه Baffin Telluride Women’s Boot

روکش ضد آب | عایق | زیره دستگیره یخی، بند لاستیکی

این چکمه های ضد آب، از نسخه Gore-Tex، B-Tek خود بافین و همچنین چرم بادوام ساخته شده اند. در حالی که کارشناسان ما توصیه می‌کنند که چکمه‌های بنددار بهترین انتخاب برای شرایط یخبندان هستند، این چکمه‌ها برای ساکنان شهر بسیار راحت‌تر هستند. مانند Blundstones اینها نیز زیبا به نظر می رسند. اما با آستر راحت تر و کشش بسیار بهتر. در حالی که این چکمه‌ها به اندازه کافی بلند یا عایق برای برف عمیق نیستند، گرم و ضد آب هستند.

بهترین چکمه های بارانی زمستانی

چکمه Xtratuf Women’s 15-Inch Insulated Legacy Boot

معرفی 8 بوت و چکمه عالی زنانه مناسب برف و فصل زمستان - چکمه Xtratuf Women’s 15-Inch Insulated Legacy Boot

لاستیک ولکانیزه ضد آب | عایق | آج لاستیکی، بدون گیره

وقتی چکمه‌های بارانی عایق‌شده سنگین را در نظر می‌گیریم، به بن شرایوک، رئیس تکاور منطقه پارک‌های ایالتی آلاسکا کودیاک مراجعه کردیم. او به ما گفت که Xtratufs تنها انتخاب و خرید روزانه اش است: «آنها راحت ترین و بادوام ترین چکمه های لاستیکی هستند که من پیدا کردم. تقریباً در هر شهر ساحلی آلاسکا می توانید آنها را برای فروش پیدا کنید. اکستراتوف‌های 15 اینچی عایق‌شده Shryock برای گرم و خشک نگه‌داشتن پاهای او کار بسیار خوبی انجام می‌دهند، اما او می‌گوید که اگر در مقداری آبی که بیش از 15 اینچ است قدم بردارید، آنها به سرعت هوا می‌گیرند – «خیلی زیاد سریعتر از چکمه های چرمی.» از آنجایی که برای استفاده طولانی مدت در داخل خانه یا تابستان خیلی گرم است، معمولاً آنها را با Xtratuffs بدون عایق و معمولی در ماه آوریل معاوضه می کند.

بهترین چکمه های UGG

چکمه UGG Classic Short II

معرفی 8 بوت و چکمه عالی زنانه مناسب برف و فصل زمستان - چکمه UGG Classic Short II

غیر ضد آب | عایق شده | غیر گرفتن

آیا تا به حال چکمه های اسکی تنگ خود را درآورده اید و روی یک جفت UGG دنج لیز خورده اید؟ از ویرایشگر استراتژیست Maxine Builder می پرسد. “این بهشت است.” در حالی که آنها فاقد قابلیت ضد آب بودن چکمه های زمستانی سخت تر در این لیست هستند، ما همیشه فضای زیادی در کمدهایمان برای یک جفت چکمه های دمپایی استاندارد UGG مانند اینها داریم. آنها برای دنج بودن در داخل خانه در روزهای سرد ضروری هستند، و حتی می توانید آنها را در خارج از منزل، در شرایط مناسب بپوشید: «آنها وقتی دمای زیر 50 درجه است، مورد علاقه من هستند، اما هیچ لجن و برفی وجود ندارد، و من می خواهم بیلدر می‌گوید، ترجیح می‌دهید در لحاف بپیچید تا اینکه در خیابان بروید.

بهترین چکمه های پیاده روی زمستانی

چکمه Salomon Quest-4 GTX Hiking Boots (Women’s)

معرفی 8 بوت و چکمه عالی زنانه مناسب برف و فصل زمستان - چکمه Salomon Quest-4 GTX Hiking Boots (Women’s)

روکش گورتکس | غیر عایق | زیره لاستیکی محکم

اسکات ویلکینسون، مدیر ارتباطات در انجمن Pacific Crest Trail، به ما می گوید: لزوماً همیشه درست نیست که همه در زمستان به چکمه های [پیاده روی] عایق نیاز دارند. “بسیاری از آن به دما، شرایط آب و هوایی، مرطوب یا خشک بودن آن و فرد بستگی دارد: پاهای برخی افراد همیشه یخ می‌زند و به عایق بیشتری نیاز دارند.” از نظر بودجه، بهتر است روی یک چکمه ضد آب با کیفیت که می تواند در تمام فصول استفاده شود، سرمایه گذاری کنید، مانند سالومون های گورتکس که Wilkinson در زمستان و تابستان استفاده می کند. علیرغم اینکه این چکمه ها ضد آب هستند، هرگز احساس سفت شدن نخواهند داشت، و به گونه ای طراحی شده اند که با پای شما خم شوند، به همان شکلی که دوندگان تریل رانر می توانند با پای شما خم شوند – اما برخلاف دوندگان تریل، دارای کاف های بلندی هستند که آب و حتی برف را از جوراب شما دور نگه می دارد.

 

منبع: nymag