سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه

معرفی انواع مختلف و جزئیات شلوار جین و لی زنانه

شلوار جین یکی از اجزای ضروری کمد لباس هر خانمی است. با توجه به این موضوع، تعجب آور است که پیدا کردن یک جین جین مناسب هنوز هم می تواند بسیار دشوار باشد! تناسب‌ها، سبک‌ها، جنس ها و تزیینات بسیار متفاوتی وجود دارد، حتی سخت است بدانید از کجا شروع کنید.

فهرست مطالب

 1. انواع شلوار جین
  1. شوار جین راسته (STRAIGHT LEG)
  2. شلوار جین متناسب (SLIM FIT)
  3. شلوار جین بوت کات (BOOT CUT)
  4. شلوار جین جذب (SKINNY)
  5. شلوار جین دمپا (FLARE)
 2. شلوار جین دامنی (WIDE LEG)
 3. انواع فاق شلوار جین
  1. فاق بلند
  2. فاق متوسط
  3. فاق کوتاه
 4. پارچه جین
 5. انواع سنگ شور جین

بنابراین بهترین نوع شلوار جین برای زنان چیست؟ متاسفم که می گویم، ما نمی توانیم به آن پاسخ دهیم. این کاملا به فرم بدن و سلیقه خود شما بستگی دارد. اما ما می‌توانیم خلاصه‌ای از همه چیزهایی را که باید در مورد شلوار جین بدانید به شما ارائه دهیم.

 

انواع شلوار جین

ما از زمان تولید مدل‌های قدیمی جین کلاسیک بسیار پیشرفت کرده‌ایم، به طوری که امروزه، مدل‌ها و لباس‌های زیادی برای تناسب اندام هر خانمی وجود دارد.

 

شوار جین راسته (STRAIGHT LEG)

معرفی انواع مختلف و جزئیات شلوار جین و لی زنانه - شوار جین راسته (STRAIGHT LEG)

شلوارهای راسته بسیار دوست داشتنی است. صاف و باریک تا مچ پا، این مدل جین کلاسیک برای هر تیپ بدنی مناسب است. بهترین چیز در مورد این نوع شلوارها این است که برای هر موقعیتی مناسب است، به راحتی می توان با یک تونیک و کت و شلوار شیک لباس پوشید یا با کفش های کتانی و یک تی شرت معمولی لباس پوشید.

 

شلوار جین متناسب (SLIM FIT)

معرفی انواع مختلف و جزئیات شلوار جین و لی زنانه - شلوار جین متناسب (SLIM FIT)

شلوار جین اسلیم فیت تعادل کاملی را بین شلوار جین لاغر و مناسب ایجاد می کند. اندازه آن فقط تا روی مچ پا می‌رسد تا به باسن و ران‌ها، ظاهری باریک ارائه دهد و در تن همچنان راحت است.

 

شلوار جین بوت کات (BOOT CUT)

معرفی انواع مختلف و جزئیات شلوار جین و لی زنانه - شلوار جین بوت کات (BOOT CUT)

شلوار جین بوت کات به این دلیل نامیده می شود که به راحتی با یک جفت چکمه پوشیده می شود. دور ران‌ها باریک هستند و به‌طور نامحسوس زیر زانو گشاد می‌شوند و یک شبح لاغر ایجاد می‌کنند.

به لطف تطبیق پذیری شیک، شلوار جین برش بوت برای نسل ها مورد علاقه بوده است. آنها تقریباً با هر نوع بدنی کار می کنند و تقریباً برای هر موقعیتی می توانند لباس های بالا یا پایین بپوشند.

 

شلوار جین جذب (SKINNY)

معرفی انواع مختلف و جزئیات شلوار جین و لی زنانه - شلوار جین جذب (SKINNY)

شلوار جین اسکینی یک شاهکار واقعی مد است که ظاهری خیره کننده و لاغر ایجاد می کند و در عین حال راحت است! شلوار جین اسکینی اندام شما را از کمر تا مچ پا در آغوش می‌گیرد، اما قابلیت کشسانی دارد تا اطمینان حاصل شود که می‌توانید تحرک نیز داشته باشید.

برای ست کردن با کفش‌های پاشنه‌دار مورد علاقه‌تان ایده‌آل هستند، مخصوصاً برای خانم‌هایی با پاهای بلندتر یا اندام باریک ایده‌آل هستند.

 

شلوار جین دمپا (FLARE)

معرفی انواع مختلف و جزئیات شلوار جین و لی زنانه - شلوار جین دمپا (FLARE)

کمی با اشاره به زمان‌های قدیمی‌تر و ساده‌تر، شلوار جین دمپا، خط کمر را در آغوش می‌گیرد، اما بعد از زانو بیرون می‌آید. آنها می توانند از شعله های ظریف تا چیزی که برای جلب توجه طراحی شده است متغیر باشند.

شلوار جین دمپا برای هر چهره ای مناسب است، به ویژه برای زنانی که شانه های پهن یا باسن باریک دارند، جذاب است.

 

شلوار جین دامنی (WIDE LEG)

معرفی انواع مختلف و جزئیات شلوار جین و لی زنانه - شلوار جین دامنی (WIDE LEG)

در حالی که این روزها چندان رایج نیست، شلوار جین گشاد هنگامی که به خوبی با شومیز مناسب ست می شود، راحتی و استایل زیادی را ارائه می دهد. لنگه های پهن شلوار از ران تا مچ پا باز می شوند.

 

انواع فاق شلوار جین

احتمالاً با اصطلاحات فاق بلند ، فاق متوسط و فاق کوتاه آشنا هستید که به نحوه نشستن شلوار جین بر روی کمر شما اشاره دارد. ممکن است از قبل ترجیحی بر اساس راحتی یا ظاهر داشته باشید، اما اگر به راهنمایی نیاز دارید، تفاوت بین افزایش های مختلف را در زیر بیان کرده ایم.

فاق بلند

معرفی انواع مختلف و جزئیات شلوار جین و لی زنانه - فاق بلند

شلوار جین فاق بلند بالای ناف، روی خط کمر طبیعی شما قرار می گیرد. این یک انتخاب عالی برای خانم‌های قد کوتاه‌تر است، زیرا می‌تواند پاها را کشیده یا به جمع شدن در شکم یا پشت کمک کند.

 

فاق متوسط

معرفی انواع مختلف و جزئیات شلوار جین و لی زنانه - فاق متوسط

شلوار جین فاق متوسط محبوب ترین انتخاب در بین خانم ها است. با قرار گرفتن بند کمر درست در زیر ناف، میانه‌روی باسن کمک می‌کند پهن‌تر شود، اما می‌تواند تقریباً برای هر هیکلی راحت‌ باشد.

 

فاق کوتاه

معرفی انواع مختلف و جزئیات شلوار جین و لی زنانه - فاق کوتاه

از آنجایی که چند اینچ زیر ناف قرار می‌گیرد، شلوار جین کم‌قد غیر راحت است، اما برای موقعیت‌های غیررسمی‌تر نیز مناسب‌تر است.

شلوار جین فاق کوتاه که به آن شلوار جین برزیلی نیز می‌گویند، کار ایجاد توهم کمر بلندتر را انجام می‌دهد و با کفش‌های پاشنه بلند برای یک شب بیرون رفتن در شهر ست می‌شود.

 

پارچه جین

این روزها، جین 100٪ نخی چندان رایج نیست، زیرا به مرور زمان کشیده می شود و زمان پوشیدن خیلی نامناسب می‌شود. در عوض، ترکیب های جین به طور فزاینده ای عوض می شوند. ترکیبات پنبه، مخلوط پلی استر و مخلوط ویسکوز در صدر فهرست مواد تولید جین قرار دارند.

 

انواع سنگ شور جین

انواع مختلفی از نحوه سنگ شور جین وجود دارد، که راهی برای دادن ظاهری فرسوده به جین در مرحله تولید است. شستشوی جین می‌تواند الگوها و رنگ‌های متفاوتی از جمله ظاهری کم‌رنگ ایجاد کند.

جین‌هایی که شسته شده‌اند، نرم‌تر و انعطاف‌پذیرتر از جین‌های خام هستند. شستشوی سبک یک ظاهر بسیار محبوب است که ظاهری محو و آبی روشن را ارائه می دهد.

شلوار جین مدیوم واش نقطه میانی بین جین آبی خام و شلوار جین شستشوی روشن است. برای ظاهری نرم‌تر، در مواد کمی محو می‌شوند.

شلوار جین اسید واش یکی دیگر از گزینه های محبوب است. پارچه با سنگ های کلر و پوکه برای ایجاد رنگ های متضاد یا لکه دار پردازش می شود. این یک گزینه معمولی عالی است.

 

منبع: ezibuy