سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه

معرفی 8 مجله مد و فشن شو برتر دنیا + عکس و سایت

بی شک یکی از تاثیر گذارترین رسانه ها در صنعت مد و فشن شو ، مجلات هستند که نه تنها مورد علاقه افراد فعال و علاقه مند در صنعت مد، بلکه مورد مطالعه افراد عادی و پژوهشگران مختلف نیز قرار می‌گیرد. در این مطلب از مجله حراجونه به معرفی بهترین مجلات مد دنیا و وبسایت آن ها می‌پر‌دازیم.

فهرست مطالب

  1. 1. مجله Vogue
  2. 2. مجله InStyle
  3. 3. مجله Elle
  4. 4. مجله Harper’s Bazaar
  5. 5. مجله Cosmopolitan
  6. 6. مجله W
  7. 7. مجله Grazia
  8. 8. مجله Marie Claire

1. مجله Vogue

معرفی 8 مجله مد و فشن شو برتر دنیا + عکس و سایت - 1. مجله Vogue
ووگ یک مجله ماهانه مد و لایف استایل آمریکایی است که موضوعات بسیاری از جمله مد ، زیبایی، فرهنگ، زندگی و … را پوشش می دهد. ووگ مستقر در مرکز تجارت جهانی وان در منطقه مالی منهتن است که در سال 1892 به عنوان یک روزنامه هفتگی شروع به کار کرد و سالها بعد به یک مجله ماهانه تبدیل شد. ووگ از زمان تاسیس خود تاکنون بازیگران، نوازندگان، مدل‌ها، ورزشکاران و دیگر افراد مشهور دیگر را به نمایش گذاشته است. بزرگترین شماره منتشر شده توسط مجله ووگ، نسخه سپتامبر 2012 بود که شامل 900 صفحه بود. برای ورود به وبسایت این مجله اینجا کلیک کنید.

 

2. مجله InStyle

معرفی 8 مجله مد و فشن شو برتر دنیا + عکس و سایت - 2. مجله InStyle
InStyle یک مجله آمریکایی مد ، فشن و زیبایی ماهانه زنانه است که در سال 1994 تأسیس گردیده است. در ایالات متحده توسط Dotdash Meredith منتشر شد. در فوریه 2022، اعلام شد که InStyle انتشارات چاپی را متوقف می کند و به فرمت فقط دیجیتالی می رود. برای ورود به وبسایت این مجله اینجا کلیک کنید.

 

3. مجله Elle

معرفی 8 مجله مد و فشن شو برتر دنیا + عکس و سایت - 3. مجله Elle
Elle یک مجله سبک زندگی زنان در سراسر جهان است که بر مد، زیبایی، سلامتی و سرگرمی تمرکز دارد. این عنوان در زبان فرانسوی به معنای “او” یا “او” است. Elle با 46 نسخه بین المللی در بیش از 60 کشور جهان، بزرگترین مجله مد جهان محسوب می شود. این کتاب بیش از 69 میلیون خواننده دارد و مخاطبان آن عمدتاً زن هستند. در سال 1945 توسط هلن گوردون لازارف و همسرش، نویسنده پیر لازارف، در پاریس تأسیس شد.

خوانندگان این مجله از زمان تأسیس آن به طور مداوم افزایش یافته است و تا دهه 1960 به 800000 نفر در سراسر فرانسه افزایش یافته است. از آن زمان نسخه‌های Elle چند برابر شدند و شبکه‌ای جهانی از نشریات و خوانندگان ایجاد کردند. نشریه ژاپنی Elle در سال 1969 راه اندازی شد و شروع به گسترش بین المللی کرد. اولین شماره های آن به زبان انگلیسی (ایالات متحده و بریتانیا) در سال 1985 منتشر شد. برای ورود به وبسایت این مجله اینجا کلیک کنید.

 

4. مجله Harper’s Bazaar

معرفی 8 مجله مد و فشن شو برتر دنیا + عکس و سایت - 4. مجله Harper’s Bazaar
هارپرز بازار یک مجله ماهانه مد زنانه آمریکایی است. این اولین بار در شهر نیویورک در 2 نوامبر 1867 به عنوان هفته نامه هارپرز بازار منتشر شد. هارپرز بازار توسط هرست منتشر می شود و خود را منبع سبکی برای “زنانی می داند که اولین کسانی هستند که بهترین ها را می خرند.”. از زمان آغاز به کار در سال 1867، به عنوان اولین مجله مد ایالات متحده، صفحات آن خانه استعدادهایی مانند سردبیر، نویسنده و مترجم موسس مری لوئیز بوث، و همچنین بسیاری از ویراستاران مد، عکاسان، تصویرگران و نویسندگان بوده است. برای ورود به وبسایت این مجله اینجا کلیک کنید.

 

5. مجله Cosmopolitan

معرفی 8 مجله مد و فشن شو برتر دنیا + عکس و سایت

Cosmopolitan یک مجله مد و سرگرمی ماهانه آمریکایی برای زنان است که برای اولین بار در مارس 1886 در شهر نیویورک به عنوان یک مجله خانوادگی منتشر شد. بعدها به یک مجله ادبی تبدیل شد و از سال 1965 به مجله زنان تبدیل شد. نام قبلی آن The Cosmopolitan بود. مجله Cosmopolitan یکی از پرفروش ترین مجلات است و عمدتاً مخاطبان زن است. مجله Cosmopolitan اغلب با عنوان Cosmo شناخته می شود. محتوای آن شامل مقالاتی است که در مورد سلامتی، مشاغل، خودسازی، افراد مشهور، مد و زیبایی بحث می کند. این توسط شرکت Hearst مستقر در نیویورک منتشر شده است.

Cosmopolitan دارای 64 نسخه بین المللی است، از جمله استرالیا، بلغارستان، کرواسی، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، آمریکای لاتین، مالزی، خاورمیانه، هلند، نروژ، پرتغال، رومانی، روسیه، صربستان، سنگاپور، آفریقای جنوبی، اسپانیا، سوئد، و بریتانیا و به 35 زبان مختلف چاپ شده و در بیش از 110 کشور توزیع شده است. برای ورود به وبسایت این مجله اینجا کلیک کنید.

 

6. مجله W

معرفی 8 مجله مد و فشن شو برتر دنیا + عکس و سایت - 6. مجله W
W در سال 1972 توسط جیمز بردی، ناشر مجله خواهر WWD (Women’s Wear Daily) ایجاد شد، که در اصل به عنوان یک روزنامه دو هفته‌ای از WWD منتشر شد. در سال 1993، W به عنوان یک مجله مد بزرگ، ماهانه منتشر شد. در سال 2000، Conde Nast W را از مالک اصلی، انتشارات Fairchild خریداری کرد. سارا مونوز در زمان انتشار نسخه چاپی نهایی در مارس 2020 سردبیر بود. هم اکنون W به عنوان یک مجله مد آنلاین در دسترس است. برای ورود به وبسایت این مجله اینجا کلیک کنید.

 

7. مجله Grazia

معرفی 8 مجله مد و فشن شو برتر دنیا + عکس و سایت - 7. مجله Grazia

Grazia یک مجله زنانه هفتگی است که در ایتالیا با نسخه های بین المللی چاپ شده در آلبانی، آرژانتین، استرالیا، بحرین، بلغارستان، چین، کرواسی، کلمبیا، فرانسه، آلمان آغاز شد. نسخه ایتالیایی Grazia اولین بار توسط Mondadori در نوامبر 1938 منتشر شد. Mondadori این مجله را برای رقابت با Lei، مجله زنانه منتشر شده توسط شرکت Rizzoli آغاز کرد.گرازیا از مجله آمریکایی هارپرز بازار الگوبرداری شد. شروع گرازیا بازگشت در ایتالیا به ارزش‌های سنتی مانند آشپزی و تربیت کودک بود. برای ورود به وبسایت این مجله اینجا کلیک کنید.

 

8. مجله Marie Claire

معرفی 8 مجله مد و فشن شو برتر دنیا + عکس و سایت - 8. مجله Marie Claire
Marie Claire یک ماهنامه بین المللی فرانسوی-بریتانیایی است که برای اولین بار در سال 1937 در فرانسه منتشر شد و سپس در سال 1941 در انگلستان منتشر شد. از آن زمان نسخه های مختلفی در بسیاری از کشورها و زبان ها منتشر شده است. نسخه های ویژه بر زنان در سراسر جهان و چندین موضوع جهانی تمرکز دارد. مجله Marie Claire همچنین به موضوعات سلامت، زیبایی و مد می پردازد. برای ورود به وبسایت این مجله اینجا کلیک کنید.