سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه

چه کمربندی ببندیم؟ راهنمای جامع انتخاب کمربند

چه کمربندی انتخاب کنیم؟

یک کمربند با کمی طول اضافی انتخاب کنید. چه لباس بپوشید و چه کمربند معمولی، پس از بستن آن باید مقداری از مواد باقی بماند، حدود 2 اینچ (5.1 سانتی متر) تا 4 اینچ (10 سانتی متر). شما باید بتوانید انتهای کمربند خود را در اولین حلقه کمربند شلوار خود یا حلقه روی خود کمربند قرار دهید.
می توانید کمربندهای موجود در فروشگاه را امتحان کنید تا مطمئن شوید که طول مناسبی دارید.
همچنین می توانید بر اساس سایز شلوار خود کمربند را انتخاب کنید. اگر شلوار با کمر 34 اینچ (86 سانتی‌متر) می‌پوشید، کمربندی را انتخاب کنید که دارای برچسب 36 اینچ (91 سانتی‌متر) تا 38 اینچ (97 سانتی‌متر) باشد.

فهرست مطالب

  1. چه کمربندی انتخاب کنیم؟
  2. کمربند چرم یا پارچه ای؟
  3. نحوه انتخاب سگگ و عرض کمربند

چه کمربندی ببندیم - چه کمربندی انتخاب کنیم؟

در حالت ایده آل، باید بتوانید کمربند را در سوراخ سوم محکم کنید. اگر به سوراخ 4 یا 5 بروید، مواد اضافی زیادی آویزان خواهد شد. اگر آن را فقط از سوراخ اول ببندید، انتهای تسمه ممکن است به حلقه تسمه نرسد.

کمربند چرم یا پارچه ای؟

برای مجالس رسمی کمربندهای چرمی را انتخاب کنید. البته لازم نیست چرم واقعی تهیه کنید. اما کمربند لباس شما باید شبیه چرم باشد. رسمی تر به نظر می رسد و با کفش های شما هم ست می شود.

چه کمربندی ببندیم - کمربند چرم یا پارچه ای؟

 

کمربندهای پارچه ای را برای پوشیدن روزمره انتخاب کنید. یک کمربند معمولی و روزمره می تواند تقریباً از هر ماده ای که دوست دارید ساخته شود. کمربندهای پارچه ای معمولاً بهترین گزینه برای شما هستند، فقط به این دلیل که با چیزهای زیادی مطابقت دارند (بر خلاف چیزی مانند کمربند پوست مار).
اگر می خواهید، می توانید 1 یا 2 کمربند با الگوی بد بو و سرگرم کننده را برای مناسبت های غیررسمی انتخاب کنید.

چه کمربندی ببندیم - کمربند چرم یا پارچه ای؟

نحوه انتخاب سگگ و عرض کمربند

به سگک توجه کنید. سگک های کمربند در اندازه ها و طرح های مختلفی عرضه می شوند. به طور کلی، هر چه سگک کمربند بزرگتر باشد، ظاهر معمولی تر است. کمربندهای لباس معمولا سگک های کوچکتری دارند. اگر یک کمربند روزمره انتخاب می کنید، می توانید سگک کمی بزرگتر انتخاب کنید. اگر به دنبال یک کمربند برای پوشیدن با شلوار هستید، یک سگک کوچک انتخاب کنید.
عرض کمربند با اندازه سگک مطابقت دارد. بنابراین کمربند با سگک بزرگ معمولا پهن تر خواهد بود. کمربند لباس با سگک کوچکتر باریک تر خواهد بود.
سگک‌های کمربند بزرگ معمولاً غیررسمی‌تر به نظر می‌رسند، در حالی که سگک‌های کوچک‌تر و باریک معمولاً رسمی‌تر به نظر می‌رسند.
لازم نیست که شما دقیقاً با پایان سگک خود مطابقت داشته باشید. اگر تمایل به پوشیدن زیورآلات و زیورآلات نقره ای دارید، به دنبال سگک های نقره ای باشید، اما می توانید گهگاه از سگک های طلایی نیز استفاده کنید.
برخی از انواع سگک کمربند متداول عبارتند از سگک های تک زبانه، بافته، گیره و گیره گیر.