سبد خرید
جمع کل:
0
تومان
ادامه فرآیند خرید
لطفا رنگ و سایز را انتخاب کنید.
باشه
فیلتر ها
قیمت
0 تومان
579000 تومان
دسته‌ها
رنگ ها
سایز ها
کشور ها
فصل ها
بلوز بافت یقه گرد

245,000
تومان
بلوز بافت راه راه طرح قلب
10
%

400,000
359,000
تومان
هودی بافت بلند دو رنگ
10
%

400,000
359,000
تومان
تونیک بافت گپ شطرنجی

اتمام موجودی
بلوز بافت

اتمام موجودی
بافت پانچو

اتمام موجودی
تونیک بافت یقه اسکی

اتمام موجودی
بافت یقه گرد فندقی

اتمام موجودی

تریکو

پارچه تریکو یا Tricot یکی از محبوب‌ترین پارچه های استفاده شده در ساخت لباس های کششی و فشردگی دار است. این پارچه به دلیل دوام بالا، نرمی، انعطاف پذیری و قابلیت جذب رطوبت بسیار مورد علاقه طراحان لباس و بافتنی های حرفه‌ای قرار دارد.

مزایای لباس بافتنی با پارچه تریکو

  • نرمی و راحتی: پارچه تریکو به دلیل بافت خاصی که دارد، نرم و راحت است و مناسب برای ساخت لباس های روزمره است.
  • انعطاف پذیری بالا: بافت پارچه تریکو باعث شده است که این پارچه دارای انعطاف پذیری بالایی باشد و لباس هایی که از آن ساخته شده‌اند، به راحتی پوشیده‌ شده و با حرکت بدن هماهنگی دارند.
  • قابلیت جذب رطوبت: پارچه تریکو دارای قابلیت جذب رطوبت بالایی است که این خصوصیت آن را مناسب برای ساخت لباس هایی که نیاز به جذب عرق دارند می‌کند.
  • دوام بالا: پارچه تریکو به دلیل بافت محکم و دوام بالا، بعد از چندین بار شستشو و استفاده، همانند پارچه‌های جدید به نظر می‌رسد.

کاربردهای پارچه تریکو

پارچه تریکو به دلیل ویژگی هایی که دارد، در ساخت انواع لباس های پوشیدنی به کار می‌رود. این پارچه به عنوان مثال برای ساخت لباس های ورزشی، لباس های بافتنی و … استفاده می‌شود.

نحوه شستشو و نگهداری پارچه تریکو

برای نگهداری پارچه تریکو، بهتر است از دمای پایین آب برای شستشو استفاده کرده و از آب گرم خودداری کنید. همچنین بهتر است پارچه را در داخل حوله خشک کرده و از آبکشی با قوی ترین سرعت خودداری کنید. در نهایت، پارچه را در صورت نیاز با حرارت پایین اتو کنید.

نمایش بیشتر